Zrušené koncerty Smetanovských dnů

 

Festival Smetanovské dny až do odvolání ruší své koncerty

Na základě nařízení vlády České republiky ze dne 10. března 2020 v souvislosti se šířením nákazy koronavirem (COVID-19), které s platností od 10. 3. 2020 od 18. hodiny zakazuje veškeré akce pro veřejnost nad 100 lidí, ruší Plzeňská filharmonie a festival Smetanovské dny své koncerty a kulturní akce až do odvolání.

„Moc nás to mrzí, ale nedá se nic dělat. Příprava celého jubilejního ročníku festivalu byla náročná a mnoho koncertů bylo už dlouho dopředu vyprodaných. Tato situace nejen nám přinese finanční i organizační problémy“, říká ředitelka Plzeňské filharmonie a festivalu Smetanovské dny Mgr. Lenka Kavalová.

O vrácení vstupného za jednotlivé vstupenky je možné požádat v místě jejich nákupu, o vrácení poměrné části ceny zakoupeného abonmá "Beethoven 250" pak přímo u společnosti „Plzeňská vstupenka“ a to emailem na info@plzenskavstupenka.cz, kam je potřeba zaslat ofocenou abonentku s dobře čitelným jejím číslem a číslo účtu, na který mu společnost odpovídající částku vrátí. Těm, kteří by potřebovali pomoci se zprostředkováním nebo např. s ofocením abonentky, jsme samozřejmě připraveni pomoci a vše zařídit po předchozí telefonické domluvě v naší kanceláři v budově Českého rozhlasu na náměstí Míru.